Przewiń do głównej treści
  1. Partnerzy/

Anna Doliwa

Rozumienie własnych uczuć, myśli i zachowań stanowi istotny etap w podróży ku satysfakcji z życia. Jako doświadczony psycholog i terapeuta, skupiam się na wspieraniu ludzi w odkrywaniu i rozwijaniu swojego potencjału emocjonalnego oraz utrzymaniu zdrowia psychicznego.

W mojej praktyce wykorzystuję podejście poznawczo - behawioralne, ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania) oraz TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach). Kładę nacisk na akceptację własnych doświadczeń oraz zaangażowanie w wartościowe działania, co pomaga w osiągnięciu wyznaczonych celów i utrzymywaniu trwałej zmiany.

Tworzę bezpieczne i otwarte środowisko, w którym ludzie mogą dzielić się swoimi empcjami. Poprzez wspólną pracę nad zrozumieniem towarzyszących nam myśli i zachowań, wspieram ludzi w osiąganiu harmonii i budowie trwałego dobrostanu psychicznego.Anna Doliwa
Doświadczony psycholog i terapeuta, skupia się na wspieraniu ludzi w odkrywaniu i rozwijaniu swojego potencjału emocjonalnego oraz utrzymaniu zdrowia psychicznego. W swojej praktyce wykorzystuje podejście poznawczo - behawioralne, ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania) oraz TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach). Kładzie nacisk na akceptację własnych doświadczeń oraz zaangażowanie w wartościowe działania, co pomaga w osiągnięciu wyznaczonych celów i utrzymywaniu trwałej zmiany. Tworzy bezpieczne i otwarte środowisko, w którym ludzie mogą dzielić się swoimi empcjami. Poprzez wspólną pracę nad zrozumieniem towarzyszących nam myśli i zachowań, wspiera ludzi w osiąganiu harmonii i budowie trwałego dobrostanu psychicznego.